Trukmė: 60 min.

Dalyvių skaičius: 4-25

Dalyvių amžius: 8-16 m.

Vidutinis žaidimo laikas: 52 min. 

Pabėgimo labirintas - interaktyvi ir unikali pramoga Kaune VAIKAMS IR PAAUGLIAMS

Net 300  ploto tuneliuose užrakintos dalyvių komandos turi susiorientuoti labirinte, surasti ir išspręsti paslėptas užduotis, įveikti fizinius išbandymus, surasti kelią atgal ir visa tai suspėti padaryti greičiau nei tai padarys kita komanda.

Tai žaidimas kupinas adrenalino, netikėtumų, nuotykių  ir, žinoma, daug daug emocijų ir geros nuotaikos!

Galima rinktis kelis žaidimo variantus, priklausomai nuo dalyvių amžiaus grupės ir norų

Pabėgimas iš labirinto

Ko galima tikėtis:

Įdomios ir įtraukiančios užduotys

Užduotys pritaikomos pagal didžiosios dalies gimtadienio dalyvių amžiaus grupę, kad jaunesniems nebūtų per sunku, o vyresniems per lengva.

Žaidimas tamsoje arba prieblandoje

Galima rinktis žaidimą visiškoje tamsoje arba prieblandoje. Komandos gauna prožektorius, tad abiem atvejais gali pasišviesti kelią. Galima rinktis skirtingo stiprumo prožektorius, taip reguliuojant šviesos lygį labirinte.

Gyvi personažai

Profesionalus animatorius ne tik sukurs paslaptingą atmosferą, bet ir padės vaikams, jei prireiktų pagalbos.

Pramogų zona

Pramogų zonoje Jūsų lauks daugybė žaidimų ir galvosūkių, kuriais galės džiaugtis ne tik pagrindiniai gimtadienio dalyviai, bet ir juos atlydėję tėveliai ar mažieji, kurie neis į labirintą.

Nemokami el.kvietimai į gimtadienį

Užsisakius šventę pabėgimo labirinte rekomenduojame pasinaudoti nemokamais el.kvietimais, kuriuos galite parsisiųsti Čia. Parsisiuntus kvietimą Jums teliks įrašyti svečių vardus, jubiliato vardą bei šventės datą ir laiką.

Privati šventė

Visos šventės metu nebus priimamos kitos komandos, todėl tiek pramogų erdve, tiek bendra erdve nereikės dalintis su kitomis žaidėjų grupėmis.

Į viršų