D.U.K

ŽAIDIMAS PABĖGIMO LABIRINTE

Prieš įleidžiant komandas į labirintą žaidimo administratorius supažindina su žaidimo eiga ir  taisyklėmis.  Žaidimo metu vaikai turės galimybę gauti pagalbą tiek iš žaidimo administratoriaus, tiek iš animatoriaus.

Taip, komandos yra užrakinamos labirinte. Teisingai išsprendus labirinte, esančias užduotis, gaunamas kodas, kuris leidžia atsirakinti labirinto duris. TAČIAU, esant tėvų prašymui, durys gali būti nerakinamos, o finalinis žaidimo etapas pakeistas.

Taip, bet kuriuo žaidimo metu dalyviai gali būti išleisti iš labirinto. Jei žaidėjas/žaidėjai nori palikti labirintą, labirinto administratorius suranda komandą ir palydi žaidėją/žaidėjus iš labirinto.

Taip, labirinte yra vaizdo stebėjimo sistema, kuri leidžia matyti, dalyvaujančias komandas.

Kiekviena komanda gauna racijas, todėl iškilus bet kokiam klausimui (tiek norint pasitikslinti užduotį, gauti judėjimo  krypties nuorodą, norint nueiti į tualetą ar pan.), gali susisiekti su žaidimo administratoriumi.

Labirinte gali dalyvauti vaikų grupės nuo 7 iki 16 m. Tačiau pageidaujant, į labirintą gali būti įleidžiami jaunesni pavieniai vaikai, jei su jais kartu eina brolis/sesė/kitas dalyvaujantis giminaitis.

Galime pasiūlyti išplėstinę gimtadienio versiją, kuomet šventės dalyviai suskirstomi į du srautus ir pusė gimtadienio dalyvių žaidžia pramogų zonoje, o kita pusė keliauja į labirintą, o po valandos apsikeičia.

Labirinte nėra jokių gąsdinančių dekoracijų ar aktorių, kurių specialiai gąsdintų dalyvius. Kadangi dažniausiai viskas vyksta tamsoje ir su gyvu personažu, tad tai vaikams gali būti gąsdinantis faktorius. Tačiau tai nėra siaubo ar baimės labirintas.

Ne, dalyviai gali rengtis kaip jiems patogu, tačiau rekomenduojame, kad apranga nebūtų varžanti judesius.

Pabėgimo labirintas yra skirtas tik vaikams ir paaugliams. Pramoga yra orientuota į dalyvių savarankišką užduočių sprendimą, o, svarbiausia, kitų iššūkių, tokių kaip tamsa, nežinomybė įveikimą. Deja, bet patirtis rodo, kad suaugusiųjų dalyvavimas „atima“ dalį žaidimo įdomumo. 

GIMTADIENIO ŠVENTĖ

 Reikėtų pasirūpinti vaišėmis, vienkartiniais indais (pageidaujant karštų gėrimų, pagalvokite apie specialiai tam skirtus indus), staltiese (jei norite), žvakutėmis. 

Galima atvykti 10-15 min. anksčiau nei Jūsų  rezervacijos laikas. Galimybę atvykti dar anksčiau reikėtų suderinti iš anksto.

Gimtadienio trukmė (pabėgimo labirintas ir vaišės) trunka iki 2 val.

Į gimtadienio trukmę įskaičiuotas ir išvykimas.

Esant poreikiui gimtadienio šventę pramogų erdvėje galima pratęsti (pratęsimo mokestis 15€/pusv. 25€/val.), jei yra galimybė pagal tos dienos užimtumą.

Jei iš anksto planuojate turėti ilgesnę šventę, apie tai praneškite rezervacijos metu ir Jums bus rezervuotas papildomas laikas.

Rekomenduojame svečių pasitikimą ir vaišes organizuoti taip, kad šventės pabaigoje nereikėtų skubėti.

Naudoti torto fejerverko negalima. Rekomenduojame rinktis tortui skirtas žvakutes.

Atsisiųskite pakvietimą į gimtadienį čia – Gimtadienio kvietimas

Į viršų