D.U.K

ŽAIDIMAS PABĖGIMO LABIRINTE

Prieš įleidžiant komandas į labirintą žaidimo administratorius supažindina su žaidimo eiga ir  taisyklėmis.

Taip, komandos yra užrakinamos labirinte. Teisingai išsprendus labirinte, esančias užduotis, gaunamas kodas, kuris leidžia atsirakinti labirinto duris. TAČIAU, esant tėvų prašymui, durys gali būti nerakinamos, o finalinis žaidimo etapas pakeistas.

Taip, bet kuriuo žaidimo metu dalyviai gali būti išleisti iš labirinto. Jei žaidėjas/žaidėjai nori palikti labirintą, labirinto administratorius suranda komandą ir palydi žaidėją/žaidėjus iš labirinto.

Taip, labirinte yra vaizdo stebėjimo sistema, kuri leidžia matyti, dalyvaujančias komandas.

Kiekviena komanda gauna racijas, todėl iškilus bet kokiam klausimui (tiek norint pasitikslinti užduotį, gauti judėjimo  krypties nuorodą, norint nueiti į tualetą ar pan.), gali susisiekti su žaidimo administratoriumi.

Labirinte gali dalyvauti vaikų grupės nuo 7 iki 16 m. Tačiau pageidaujant, į labirintą gali būti įleidžiami jaunesni pavieniai vaikai, jei su jais kartu eina brolis/sesė/kitas dalyvaujantis giminaitis.

Galime pasiūlyti išplėstinę gimtadienio versiją, kuomet šventės dalyviai suskirstomi į du srautus ir pusė gimtadienio dalyvių žaidžia pramogų zonoje, o kita pusė keliauja į labirintą, o po valandos apsikeičia.

Labirinte nėra jokių gąsdinančių dekoracijų ar aktorių, kurių specialiai gąsdintų dalyvius. Kadangi dažniausiai viskas vyksta tamsoje ir su gyvu personažu, tad tai vaikams gali būti gąsdinantis faktorius. Tačiau tai nėra siaubo ar baimės labirintas.

Ne, dalyviai gali rengtis kaip jiems patogu, tačiau rekomenduojame, kad apranga nebūtų varžanti judesius.

GIMTADIENIO ŠVENTĖ

 Reikėtų pasirūpinti vaišėmis, vienkartiniais indais (pageidaujant karštų gėrimų, pagalvokite apie specialiai tam skirtus indus), staltiese, žvakutėmis. 

Šventės erdvė yra papuošta šventinėmis vėlevėlėmis ir balionais. Kas dar Jūsų laukia šventės erdvėje galite rasti čia: https://pabegimolabirintas.lt/vaiku-gimtadieniai/

Galima atvykti 5-10 min. anksčiau nei atliktas rezervacijos laikas, kad galėtumėte pasiruošti šventinį stalą ar papildomai pasipuošti šventės erdvę.

Gimtadienio trukmė (pabėgimo labirintas ir vaišės) trunka iki 2 val.

Į gimtadienio trukmę įskaičiuotas ir išvykimas.

Esant poreikiui gimtadienio šventę pramogų erdvėje galima pratęsti (pratęsimo mokestis 15€/pusv. 25€/val.), jei yra galimybė pagal tos dienos užimtumą.

Jei iš anksto planuojate turėti ilgesnę šventę, apie tai praneškite rezervacijos metu ir Jums bus rezervuotas papildomas laikas.

Rekomenduojame svečių pasitikimą ir vaišes organizuoti taip, kad šventės pabaigoje nereikėtų skubėti.

Naudoti torto fejerverko negalima. Rekomenduojame rinktis tortui skirtas žvakutes.

Atsisiųskite pakvietimą į gimtadienį čia – Gimtadienio kvietimas

Į viršų